21 powodów dla których kobiety decydują się na Kobiecą Sesję Fotograficzną

Zapytałyśmy kobiety o powody, dla których decydują się na sesje fotograficzną.
Na ich podstawie stworzyłyśmy listę najczęściej wymienianych, poruszających, intrygujących, czasami nieoczywistych, pełnych głębokich emocji, pragnień czy marzeń. Oto one!

A oto lista Waszych powodów:

1. Aby poczuć się piękną i zmysłową, zachwycająca – aby ktoś wydobył ze mnie to czego nie widać w porannym lusterku, na co dzień, pomiędzy obowiązkami, pracą, opieką nad dziećmi. W świecie w którym ciężko czuć się piękną nie nosząc dużej ilości makijażu.
2. Zobaczyć piękniejszą siebie na profesjonalnych fotografiach. Zobaczyć siebie w innym wydaniu. Aby ktoś zatroszczył się o starannie wykonany makijaż, świetną fryzurę. Uchwycił to co we mnie najpiękniejsze. Aby zrozumiał moje oczekiwania i pragnienia, zadbał o wszystkie szczegóły, świetną atmosferę, podpowiedział jak powinnam zapozować by wyglądać atrakcyjnie, aby nie było widać niedoskonałości. Tak by efekt końcowy był fantastyczny.
3. Aby mieć cudowną pamiątkę, bo czas tak szybko ucieka, a młodość przemija. Aby mieć co wspominać, by zatrzymać czas, by mieć zdjęcia którymi będę cieszyła się przez lata.
4. Aby zatrzymać wspomnienia. Kiedyś pokaże te zdjęcia córce, a potem wnuczce. Miło jest po latach oglądać takie fotografie. 
5. Zrobiłam to dla samej siebie. Zdjęcia pomogły mi w budowaniu pewności siebie, by poczuć się silną i piękna kobietą oraz w akceptacji samej siebie. 
6. Wyzwalające doświadczenie, pozbawiające kompleksów. Każda sesja podnosi samoocenę.
7. Chciałam zrobić coś niecodziennego, coś szalonego, po prostu świetnie się bawić, spełnić własne marzenia i zrobić w końcu coś dla siebie. 
8. Dostałam sesję w prezencie.
9. Zrobiłam sobie prezent w postaci kobiecej sesji na okrągłe urodziny. Świetna pamiątka.
10. Jako eksperyment, bo zwykle uważam że jestem niefotogeniczna, aparat mnie nie lubi i nie wyglądam atrakcyjnie na zdjęciach.
11. By poczuć się kobieco.
12. Żeby zobaczyć jak to jest po drugiej stronie obiektywu.
13. Aby mieć piękne zdjęcia. Przeglądając zdjęcia na social mediach, wprawiające w zachwyt pragnę również mieć takie. Żeby zobaczyć, że ja również mogę wyglądać olśniewająco i czuć się piękna wśród pięknych kobiet, zachwycać się własnymi zdjęciami.
14. To wspaniała przygoda, lubię być fotografowana.
15. Z ciekawości, aby zobaczyć jak wygląda profesjonalna sesja zdjęciowa. 
16. Aby zobaczyć siebie oczami fotografa.
17. Chciałam, aby moja sesja pokazywała szczęśliwa i spełniona kobietę.
18. Aby zrobić coś odważnego.
19. Bardzo chciałam zrobić kilka zmysłowych zdjęć dla mego męża i sama poczuć się dobrze we własnym ciele. Chciałam być sobą, taka jaką jestem. To było cudowne przeżycie.
20. Bo za każdym razem efekty mnie zaskakują, patrząc na zdjęcia “to naprawdę ja?”.
21. Bo to inwestycja w samą siebie i swoje poczucie wartości. Coś co jest bezcenne.

Czy znalazłaś swój powód na liście?

Czy Ty odnalazłaś swój powód w jednym z punktów na naszej liście? A może masz inny, o który chciałabyś ją wzbogacić? 
Podziel się nim w komentarzu pod postem lub liczbą odpowiadającą temu, który jest Ci najbliższy. 
A jeśli nie czytałaś jeszcze poprzedniego artykułu to koniecznie zajrzyj!
Poniżej możesz także zapisać się na nasz Kobiecy Newsletter, by w każdy piątek otrzymywać garść kobiecych inspiracji i przemyśleń, zatroszczyć się o siebie i budować pewność siebie. Podaj swój adres email i kliknij w przycisk poniżej
.

Jeśli ten artykuł był dla Ciebie wartościowy i inspirujący to daj mi proszę o tym znać w komentarzu lub pisząc na kontakt@agatakuczmaszewska.pl  I koniecznie podziel się nim z przyjaciółką, bo być być może właśnie tego teraz potrzebuje. 

Chciałabym, aby to co piszę było ciekawe i przydatne oraz wspierało kobiety w budowaniu pewności siebie i pielęgnowaniu swojej kobiecości nie tylko poprzez fotografie jakie tworzę, ale także wszystkie treści jakie publikuję na blogu i w mediach społecznościowych. 

Zachęcam Cię abyś zaglądała tu częściej, bo co dwa tygodnie w piątkowe popołudnie pojawia się nowy artykuł. Pamiętaj również, że możesz obserwować mnie na Facebooku lub Instagramie oraz dołączyć do Kobiecego Newslettera by jako pierwsza otrzymywać ode mnie niespodzianki – sprawdź, co czeka na Ciebie w tym miesiącu! 🙂

Pozdrawiam Cię cieplutko! 🙂

kobieca sesja zdjęciowa wrocław


Agata Kuczmaszewska
Fotografka Kobieca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *