Kilka słów o mnie

Mam na imię Agata i tworzę kobiece fotografie, które pokazują kobietom jak są piękne. Fotografie, w których mogę uchwycić to czego często nie dostrzegamy, pokazać kobiety w ich najpiękniejszym wydaniu – szczęśliwe, pewne siebie i niesamowicie atrakcyjne. Tworzę fotografie, które stają się cudowną pamiątką na lata.
Doskonale rozumiem kobiety, które przychodzą na sesje ze mną – ich obawy, wątpliwości, ale też oczekiwania i pragnienia. Nie zmieniam rzeczywistości, ale pokazuję to, co najpiękniejsze w każdej z kobiet, która decyduje się gościć przed moim obiektywem.
Często Kobiece Sesje są prezentem dla samej siebie, docenieniem, nagrodą i spełnieniem marzeń. Dlatego od pierwszych chwil, poprzez sesję aż do dostarczenia zdjęć, każdy jej element tworzę z największą dbałością.
Wkładam całe serce, by stworzyć najcudowniejszą pamiątkę, bo wiem, że na to właśnie zasługujesz!
 

Za co cenią mnie moje klientki?

Za otwartość i ciepło, za to że każdą z nich traktuję wyjątkowo, każdej poświęcam w pełni swój  czas i uwagę. Że odpowiadam na każde z pytań, że chętnie doradzam, jeśli pojawiają się wątpliwości.  Że przy mnie mogą czuć się swobodnie, mogą być sobą. Że mogą mi zaufać, że wspólnie zrobimy fantastyczne zdjęcia. Że sesje ze mną są niesamowitym doświadczeniem.
 
A wszystkie łączy to samo pragnienie – doświadczenia czegoś wyjątkowego, pragnienia takich fotografii, które mogły znaleźć się na okładkach czasopism, zobaczenia siebie w najpiękniejszym wydaniu .Chcą czegoś więcej niż tylko kilku zdjęć. Pragną, aby była to cudowna pamiątka na długie lata. Chcą poczuć się zmysłowe i bardzo kobiece. Każdego dnia móc patrzeć na fotografie, które przypominają im o tym, jak są piękne.
 
Kobiece Sesje stworzyłam dla tych z Was, które chcą dla siebie czegoś wyjątkowego, pragną być traktowane indywidualnie, z największą uwagą. Doceniają nastrój i bliskie relacje. Chcą ufać osobie z którą doświadczają niejednokrotnie czegoś bardzo intymnego. Chcą aby fotografka, którą wybrały w pełni rozumiała ich potrzeby, aby potrafiła przeprowadzić przez całą sesję krok po kroku.
 

Zobacz efekty zrealizowanych przeze mnie sesji indywidualnych i wizerunkowych. Jeśli czujesz, że spełnię Twoje oczekiwania i to właśnie ze mną chcesz współpracować nie wahaj się i napisz.