POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Agata Kuczmaszewska-Bubel


FOTOGRAFKA KOBIECA

„DOSKONALE WIEM, ŻE KOBIECE SESJE FOTOGRAFICZNE CZĘSTO SĄ NAJPIĘKNIEJSZYM PREZENTEM DLA SAMEJ SIEBIE, DOCENIENIEM, NAGRODĄ I SPEŁNIENIEM MARZEŃ JEDNOCZEŚNIE. WKŁADAM CAŁE SERCE, BY STWORZYĆ DLA CIEBIE NAJCUDOWNIEJSZĄ PAMIĄTKĘ, BO NA TAKĄ WŁAŚNIE ZASŁUGUJESZ!”

Mam na imię Agata, jestem niesamowicie ambitna i często odrobinę zbyt perfekcyjna. Czasami też być może zbyt poważna i uporządkowana czy też za bardzo wrażliwa 😉 Kocham piękne rzeczy, ciekawe i inspirujące rozmowy oraz aromatyczną kawę o poranku. 
Miłość do fotografii odkryłam 10 lat temu, a niedługo później zaczęłam realizować pierwsze płatne zlecenia i rozwijać swój fotograficzny warsztat. Dwa lata temu zdecydowałam, że nie tylko pragnę tworzyć najpiękniejsze fotografie, a także móc uszczęśliwiać cudowne Kobiety, które spotykam na swojej drodze.
Dlatego dzisiaj tworzę wyjątkowe sesje fotograficzne, które pokazują Kobietom jak niezwykle piękne są właśnie teraz (bez względu na to, co mówi metryka, metka i wszystkie inne wyznaczniki kanonów piękna, a przede wszystkim przekonania i głosy w naszych głowach). Fotografie, w których mogę uchwycić to, czego często nie dostrzegają same, w ich najpiękniejszym wydaniu – szczęśliwe, pewne siebie i niesamowicie atrakcyjne. 
Kobiece Sesje tworzę po to, aby podarować wspaniałym Kobietom, właśnie takim jak Ty, najpiękniejszy prezent, jaki mogą sobie wymarzyć. Dlatego od pierwszych chwil, poprzez sesję, aż do dostarczenia zdjęć, każdy jej element tworzę z największą dbałością. Wkładam całe serce, by stworzyć najcudowniejszą pamiątkę, bo wiem, że na taką, właśnie zasługujesz! 

CO NAJBARDZIEJ CENIĄ WE MNIE
MOJE KLIENTKI?

Otwartość i ciepło oraz to, że każdą z Was traktuję wyjątkowo, każdej poświęcam w pełni swój czas i uwagę. Odpowiadam na każde z pytań, doradzam i rozwiewam wszystkie wątpliwości. Przy mnie możecie czuć się swobodnie i być po prostu sobąmożecie mi zaufać, że wspólnie zrobimy fantastyczne zdjęcia, a sesje będzie dla Was niesamowitym doświadczeniem.
Doskonale rozumiem obawy i wątpliwości Kobiet, które goszczą przed moim obiektywem. Znam także oczekiwania i skryte głęboko pragnienia, dlatego też wykorzystując swoje doświadczenie i umiejętności pokazuję to, co najpiękniejsze w każdej z Kobiet, która decyduje się na sesje ze mną. 
Kobiety, które fotografuję łączy to samo pragnienie – doświadczenia czegoś wyjątkowego, marzenia fotografiach, które mogłyby znaleźć się na okładkach czasopism i zobaczenia siebie w najpiękniejszym wydaniu. Pragną czegoś więcej niż tylko kilku zdjęć. Chcą poczuć się zmysłowe i bardzo kobiece. Każdego dnia móc patrzeć na fotografie, które będą przypominać im o tym, jak piękne są.
Sesje tworzę dla tych z Was, które doceniają bliskie relacje i niesamowity nastrój sesji. Pragną ufać osobie z którą doświadczają niejednokrotnie czegoś bardzo intymnego. Chcą, aby fotografka, którą wybrały w pełni rozumiała ich potrzeby, aby potrafiła przeprowadzić przez całą sesję krok po kroku, aby potrafiła wysłuchać i sprawiła, że kotara strachu pod jaką się ukrywają, opadła. Pragną, abym pokazała więcej niż można dostrzec na co dzień w lustrze, a czasem pomogła na nowo pokochać samą siebie i swoje ciało, zyskać pewność siebie, odwagę, radość i satysfakcję.

A TO MIEJSCE TWORZĘ WRAZ Z MOIMI CUDOWNYMI SIOSTRAMI

Wspólnie tworzymy miejsce, gdzie poza pięknymi fotografiami z wyjątkowych sesji moich klientek publikujemy wartościowe treści i materiały, które inspirują Kobiety.
Bo każda z nas wyszła do świata z przekonaniem, że jest niewystarczająco atrakcyjna, niewystarczająco dobra czy niewystarczająco kompetentna. Każda z nas miała swoją własną drogę i doświadczenia. Każda z nas wielokrotnie przekonała się, że brakuje jej odwagi, by sięgać po to, o czym marzy. Każda z nas próbowała wielokrotnie udowodnić coś sobie i innym.
Każda uczyła się pokochać samą siebie i każda uczy się tego wciąż na nowo. Każda z nas ma własną historię i mamy wspólne marzenie, by podzielić się tym ze światem, abyś uwierzyła, że Ty też jesteś i masz prawo czuć się wyjątkowa.

Elżbieta Kuczmaszewska

prawa ręka oraz współtwórczyni marki Fotografii Kobiecej,
autorka artykułów blogowych, kursu email i wielu wartościowych materiałów, specjalistka od zarządzania projektami, planowania i skutecznej organizacji

„Uczę się jak być szczęśliwą i spełnioną mamą, mając jednocześnie czas na rozwój, pracę i pasję.”