masz ochotę poznać mnie bliżej ?KOBIECE SESJE CZESTO SĄ PREZENTEM DLA SAMEJ SIEBIE, DOCENIENIEM, NAGRODĄ I SPEŁNIENIEM MARZEŃ JEDNOCZEŚNIE.

WKŁADAM CAŁE SERCE, BY STWORZYĆ DLA CIEBIE NAJCUDOWNIEJSZĄ PAMIĄTKĘ, BO NA TAKĄ WŁAŚNIE ZASŁUGUJESZ!

Mam na imię Agata, jestem niesamowicie ambitna i często zbyt perfekcyjna. A wiele moich klientek mówi, że nad wyraz poważna, jak na swój wiek 😉 Mam też w bagażu doświadczeń życiowych sporo takich, które sprawiły, że wierzę, że to, co robię uszczęśliwia kobiety 🙂 
Dlatego tworzę wyjątkowe fotografie, które pokazują kobietom jak niezwykle piękne są właśnie teraz (bez względu na to, co mówi metryka, metka i wszystkie inne wyznaczniki kanonów piękna, a przede wszystkim ten krytyczny głos w głowie) Fotografie, w których mogę uchwycić to czego, często nie dostrzegają same. W ich najpiękniejszym wydaniu szczęśliwe, pewne siebie i niesamowicie atrakcyjne. Tworzę fotografie, które stają się cudowną pamiątką na lata.
Kobiece Sesje tworzę po to, by podarować wspaniałym kobietom, właśnie takim jak Ty, najpiękniejszy prezent, jaki mogą sobie wymarzyć. Coś, co pozostanie niesamowita pamiątką na lata.
 
Często Kobiece Sesje są prezentem dla samej siebie, docenieniem, nagrodą i spełnieniem marzeń. Dlatego od pierwszych chwil, poprzez sesję aż do dostarczenia zdjęć, każdy jej element tworzę z największą dbałością.
Wkładam całe serce, by stworzyć najcudowniejszą pamiątkę, bo wiem, że na to właśnie zasługujesz! 
Doskonale rozumiem obawy i wątpliwości kobiet, które goszczą przed moim obiektywem. Znam też oczekiwania i skryte głęboko pragnienia. Pokazuję to, co najpiękniejsze w każdej z kobiet, która decyduje się na sesje ze mną. 

za co cenią mnie moje klientki ?

Za otwartość i ciepło, za to że każdą z Was traktuję wyjątkowo, każdej poświęcam w pełni swój czas i uwagę. Odpowiadam na każde z pytań, rozwiewam wątpliwości, chętnie doradzam, a przy mnie możecie czuć się swobodnie i być sobą. Że możecie mi zaufać, że wspólnie zrobimy fantastyczne zdjęcia, a sesje będzie niesamowitym doświadczeniem.
Bo kobiety, które fotografuje łączy to samo pragnienie – doświadczenia czegoś wyjątkowego, pragnienia takich fotografii, które mogły znaleźć się na okładkach czasopism, zobaczenia siebie w najpiękniejszym wydaniu. Pragną czegoś więcej niż tylko kilku zdjęć. Pragną, aby była to cudowna pamiątka na długie lata. Chcą poczuć się zmysłowe i bardzo kobiece. Każdego dnia móc patrzeć na fotografie, które przypominają o tym, jak piękne są.
Kobiece Sesje stworzyłam dla tych z Was, które chcą dla siebie czegoś wyjątkowego. Doceniają bliskie relacje i niesamowity nastrój sesji. Pragną ufać osobie z którą doświadczają niejednokrotnie czegoś bardzo intymnego. Chcą, aby fotografka, którą wybrały w pełni rozumiała ich potrzeby, aby potrafiła przeprowadzić przez całą sesję krok po kroku, aby potrafiła wysłuchać, sprawiła, że kotara strachu pod jaką się ukrywa opadła. 
Fotografkę, która potrafi pokazać więcej niż sama potrafisz dostrzec na co dzień w lustrze. A czasem nawet pomaga na nowo pokochać samą siebie i swoje ciało,  zyskać pewność siebie, odwagę i radość.