KONTAKT

Aby zapytać o wolny termin, dokonać rezerwacji Twojej sesji lub otrzymać szczegółowe informacje dotyczące sesji napisz do mnie wiadomość na adres kontakt@agatakuczmaszewska.pl Na wszystkie wiadomości odpisuję tak szybko jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 48h od jej otrzymania.
Możesz mnie również znaleźć w mediach społecznościowych: 
Facebook https://www.facebook.com/FotografiaKobiecaAgataKuczmaszewska
Instagram  https://www.instagram.com/agata.kuczmaszewska

WSPÓŁPRACA

Wszelkie propozycje współpracy proszę o kierowanie na adres email kontakt@agatakuczmaszewska.pl w tytule wpisując WSPÓŁPRACA.
Z przyjemnością wspieram projekty zgodne z moją misją oraz wartościami, w miarę moich własnych zasobów czasowych, energetycznych i finansowych. Istnieje możliwość umówienia rozmowy telefonicznej, bardzo proszę jednak o wcześniejszą wiadomość oraz niezbędne dla mnie szczegóły i dane kontaktowe. Z szacunku dla własnego czasu zastrzegam sobie nie odpowiadanie na wiadomości, które nie przedstawiają charakteru proponowanej współpracy.
Sesję wykonuję od poniedziałku do soboty w moim studio przy ul. Kobierzyckiej 3 we Wrocławiu, sesje plenerowe natomiast w dowolnym miejscu, które wspólnie wybierzemy. Sesje wyjazdowe w innych częściach Polski są możliwe do zrealizowania w piątki i soboty.DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SESJE WŁAŚNIE ZE MNĄ?