KONTAKT

Aby zapytać o wolny termin, dokonać rezerwacji Twojej sesji lub otrzymać szczegółowe informacje dotyczące sesji emailem proszę o wiadomość na adres kontakt@agatakuczmaszewska.pl Na wszystkie emailę odpisuję tak szybko jak to możliwe w ciągu 48h od jej otrzymania.
Można mnie również znaleźć w mediach społecznościowych: 
Facebook https://www.facebook.com/FotografiaKobiecaAgataKuczmaszewska
Instagram  https://www.instagram.com/agata.kuczmaszewska

 

WSPÓŁPRACA

Wszelkie propozycje współpracy proszę o kierowanie na wcześniej wspomniany adres email w tytule wpisując WSPÓŁPRACA. Z przyjemnością wspieram projekty zgodne z moją misją oraz wartościami, w miarę moich własnych zasowych czasowych, energetycznych i finansowych. Istnieje możliwość umówienia rozmowy telefonicznej, bardzo proszę jednak o wcześniejszą wiadomość oraz niezbędne dla mnie szczegóły i dane kontaktowe. Z szacunku dla własnego czasu zastrzegam sobie nie odpowiadanie na wiadomości, które nie przedstawiają charakteru proponowanej współpracy.
Sesję wykonuję od poniedziałku do soboty w apartamancie na Bielanach Wrocławskich lub sesje plenerowe we Wrocławiu lub okolicach. Sesje wyjazdowe w innych cześciach Polski są możliwe do zrealizowania w piątki i soboty.DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SESJE WŁAŚNIE ZE MNĄ?