KOBIECA SESJA FOTOGRAFICZNA
w Plenerze

PLENEROWE SESJE NA TLE PIĘKNYCH KRAJOBRAZÓW, DRZEW, KWIATÓW, DOJRZEWAJĄCYCH ZBÓŻ LUB NA ZŁOCISTEJ PLAŻY JUŻ ZAWSZE BĘDĘ PRZYWOŁYWAĆ CUDOWNE WSPOMNIENIA

Sesje w plenerze to esencja lata uchwycona w kadrach. Towarzyszy im fantastyczna energia, spontaniczność lub chwile błogiego spokoju. Sesje w w zależności od potrzeb sesji wykonuję w różnych miejscach we Wrocławiu i okolicach, dostosowując je do oczekiwań moich klientek. Dlatego zdjęcia powstaje wśród natury, na leśnych ścieżkach, porośniętych bluszczem murach lub potężnych drzew, wśród kwiatów lub dojrzewających zbóż. Sesje owocują dynamicznymi ujęciami i kadrami przy zachodzie słońca. To niesamowite portrety malowane promieniami słońca na twarzach moich klientek lub zroszone kroplami letniego deszczu.


KIEDY WARTO WYKONAĆ TAKĄ SESJĘ?

TO IDEALNA SESJA DLA KAŻDEJ KOBIETY, KTÓRA MARZY O PIĘKNYCH FOTOGRAFIACH, ALE MA MNÓSTWO WATPLIWOŚCI CZY SESJA W STUDIO
SPEŁNI JEJ OCZEKIWANIA

Plenery są fantastyczne nie tylko przy Kobiecych Sesjach. Idealnie sprawdzają się przy sesjach Mama-Córka, Sesjach Rodzinnych, Brzuszkowych, Sesjach Par czy Sesjach Fotograficznych podczas Wieczorów Panieńskich. Dają ogromne możliwości wykorzystania krajobrazów, która w okresie letnim obfituje w cała gamę intensywnych kolorów oraz światła, które sprawia, że sesje plenerowe znacznie różnią się efektem końcowym od sesji wykonywanych w studio.

Są również
świetnym rozwiązaniem dla Kobiet, które marzą o sesji fotograficznej ale zupełnie nie widzą siebie na sesji sensualnej. I nie wiedzą jeszcze czy polubią się z obiektywem aparatu, czy sesja fotograficzna spełni ich oczekiwania, nie są jeszcze gotowe lub zupełnie nie widzą siebie w sesjach studyjnych. To idealne rozwiązanie, dla osób, które uwielbiają naturę.


JAK WYGLĄDA SESJA W PLENERZE?

PLENEROWE SESJE TO NAJCZEŚCIEJ I NAJCHETNIEJ WYBIERANE SESJE W OKRESIE LETNIM, A ICH UROK DOPEŁNIA BOGACTWO NATURY I NIESAMOWITE ZACHODY SŁOŃCA

Podczas sesji w plenerze spotykamy się w pięknym miejscu we Wrocławiu lub okolicach
W zależności od potrzeb i prefererencji podpowiadam miejsca, które idealnie sprawdzą się podczas zaplanowanej sesji. Sama sesja trwa zazwyczaj około 75 min
Jestem wsparciem podczas przygotowań do sesji i z ogromną przyjemnością pomagam ze wszystkimi kwestiami wzbudzającymi watpliwości, a dodatkowo po wielu wykonanych sesjach mnóstwo swoich wskazówek zebrałam w formę praktycznego poradnika „Jak przygotować się do sesji?”, który otrzymuje ode mnie każda moja klientka. Znajdziesz w nim podpowiedzi dotyczące wyboru garderoby, makijażu, fryzury oraz wiele informacji które sprawią, ze będziesz czuła się dużo bardziej pewna siebie.
W razie potrzeby mogę polecić Ci zaufaną wizażystkę do wykonania makijażu na sesję. 

EFEKTY SESJI FOTOGRAFICZNEJ

DZIĘKI TEJ SESJI PRZEKONASZ SIĘ, ŻE TY TAKŻE MOŻESZ MIEĆ FOTOGRAFIE JAK Z OKŁADEK CZASOPISM

W ciągu 15 dni od wykonania sesji udostępniam dla Ciebie najpiękniesze z powstałych podczas sesji fotografii, sposród których wskazujesz te, które są  najbardziej spodobały się Tobie. Znajdują się one w galerii internetowej, do której bedziesz mieć dostęp na dowolnym urzadzeniu (laptop, telefon, tablet).
Wskazane fotografie poddaje delikatemu retuszowi, który obejmuje poprawę kolorystyki lub zniwelowanie  niedoskonałości, bez ingerowania w naturalne piękno. Każda klientka otrzymuje zarówno wersje cyfrowe wybranych fotografii oraz pięknie zapakowane odbitki wydrukowane na wysokiej jakości papierze w formacie 15 x 23 cm dostarczane kurierem na wskazany wcześniej adres.
Dostęp do galerii pozostaje przez 356 dni od dnia wykonania sesji. W dowolnym momencie możesz dokonać wyboru zdjęć (a także dodatkowych fotografii w późniejszym czasie lub jeśli decydujesz się na kolejną sesję w okresie 90 dni połączenia efektów z dwóch różnych sesji w pakiety). Standardowo ofęruję pakiet 10 zdjęć w cenie 850 zł, a do 31 sierpnia sesje plenerowe są u mnie dostępne w cenie 750 zł.
  W pakietach otrzymujesz zarówno wersje cyfrową fotografii jak i pięknie zapakowane odbitki oraz dostawę pod wskazany adres . 
Istnieje także możliwość skorzystania z mini sesji plenerowych, a więcej informacji o tym jak wyglądają mini sesje znajdziesz klikając tutaj.
https://agatakuczmaszewska.pl/mini-sesja-fotograficzna/


DLACZEGO WARO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SESJE WŁAŚNIE ZE MNĄ?

JAKO FOTOGRAFKA KOBIECA DBAM O TO, ABY MOJE KLIENTKI OTRZYMAŁY NAJPIĘKNIEJSZĄ SESJĘ JAKĄ MOGŁY SOBIE WYMARZYĆ, BO DOSKONALE WIEM ŻE PAGNĄ CZEGOŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO KILKU PIĘKNYCH ZDJĘĆ

kobieca sesja zdjęciowa wrocław
Jako Kobieca Fotografka koncentruje się przede wszystkim na potrzebach Kobiet, rozumiem powody, marzenia, wątpliwości oraz obawy moich klientek. Tworze sesje wspólpracując z Kobietami w róznym wieku, o różnych sylwetkach i przekonaniach na właśny temat. Każda z nich ma swoją własną historię, ale powody dla których goszczą u mnie czesto są dokładnie takie same. Pragną czegoś wyjątkowego dla samej siebie. Pragną poczuć się kobiece, zmysłowe i piekne. Dlatego to co jest moją misją to pokazywanie kobietom jak piekne są tu i teraz. Podarowanie czegoś znacznie więcej niż kilku pięknych zdjęć. To doświadczenie, które niejednokrotnie zmienia Kobiety, jest cegiełką w budowaniu pewności siebie, potwierdzeniem piękna i kobiecości, niesamowitym i bezcennym prezentem dla samej siebie!

JAK ZAREZERWOWAĆ SESJĘ?

REZERWACJA JEST BARDZO PROSTA, WYSTARCZY, ŻE NAPISZESZ DO MNIE

Jeśli chciałabyś zapytać o wolny termin, dokonać rezerwacji Twojej sesji lub otrzymać szczegółowe informacje dotyczące sesji emailem proszę o wiadomość na adres kontakt@agatakuczmaszewska.pl Na wszystkie emailę odpisuję tak szybko jak to możliwe w ciągu 48h od jej otrzymania.
Twoja sesja może odbyć się we Wrocławiu lub okolicy. Wszystkie szczegóły sesji omówimy emailowo lub podczas rozmowy telefonicznej.W razie potrzeby mogę także zarezerwować dla Ciebie wykonanie makijażu przez zaprzyjaźnioną wizażystkę.

OPINIE MOICH KLIENTEK

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy możliwe jest wykonanie sesji plenerowej wspólnie z narzeczonym?
Jak najbardziej, wykonuję również Sesje Par. Wówczas proponuję miejsca w których możemy się spotkać lub jeśli macie swoje ulubione to podążam za Waszymi pomysłami. Cena takiej sesji oraz jej długość pozostaje bez zmian. Skupiam się natomiast na tym by była to fantastyczna pamiątka dla Was.
Marzę o sesji plenerowej z córeczką.
Oczywiście z przyjemnością spotkam się zarówno z mama i jej cudowną córeczką. Oczywiście jeśli pojawi się na sesji także tata malucha chętnie zrobię sesję Waszą wspólną. Zawsze znajduje się miejsce na kilka ujęć rodziców i indywidualne portrety. To cudowne móc tworzyć piękną pamiatke dla ludzi których łacza tak bliskie relacje.