KOBIECA SESJA FOTOGRAFICZNA W WERSJI MINIFANTASTYCZNE ROZWIĄZANIE, JEŚLI MARZYSZ O SESJI FOTOGRAFICZNEJ, ALE MASZ WĄTPLIWOŚCI CZY JEST ONA DLA CIEBIE

Sesja Fotograficzna jest niezapomnianym doświadczeniem i fantastycznym prezentem dla siebie lub ważnej dla Ciebie Kobiety. To szansa, aby zrobić dla siebie samej coś wyjątkowego, niecodziennego, aby spełnić swoje marzenia, budować swoją pewność siebie.
Dzięki niej możesz poczuć się zmysłowo, seksownie bardzo i kobieco. Możesz na spojrzeć na siebie w zupełnie inny sposób i dostrzec jak atrakcyjną kobietą jesteś.


CO OTRZYMASZ ODE MNIE DECYDUJĄC SIĘ NA SESJĘ?MINI SESJA POZWOLI CI DOŚWIADCZYĆ, ŻE KOBIECE SESJE FOTOGRAFICZNE TO ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ KILKA ŁADNYCH ZDJĘĆ

Podczas Mini Sesji, na których spotykamy się masz szansę doświadczyć niesamowitego nastroju i emocji, które towarzyszą sesjom, sprawdzić jak czujesz się przed obiektywem na profesjonalenej sesji. Dać sobie uwagę, uważność, pozwolić sobie być taką soba jaka najbardziej siebie lubisz. Czasami odważyć się na więcej niż pozwolasz sobie na codzień. Zobaczyć jak ja widzę Ciebie. A to niejednokrotnie zaskakuje Kobiety, które goszczą przed moim obiektywem. Patrząc na efekty zdjęć są wzruszone i zachwycone, nie wierząc czasem, że te piękne Kobiety na zdjęciach to własnie one.
Mini Sesje to 45 mintutowe spotkanie, które może odbyć się w apartamencie przy nastrojowej muzyce, filiżance kawy lub lampce wina lub plenerze we Wrocławiu lub okolicach. Tu w zależności od charakteru sesji zawsze proponuję malownicze miejsce, w którym możemy się spotkać. W przygotowaniu do sesji pomogą Ci moje wskazówki, które zabrałam w formę praktycznego mini poradnika „Jak przygotować się do sesji fotograficznej?” w którym znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań które pojawiają się w głowie przed sesją. Sprawi on, że sesja, nawet jeśli jest pierwszą taką w Twoim życiu  stanie się fantastycznym doświadczeniem, a stres i wątpliwości znikną bezpowrotnie.EFEKTY SESJI FOTOGRAFICZNEJEFEKTY SESJI CZESTO ZASKAKUJĄ MOJE KLIENTKI I PZRECHODZĄ ICH NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA, POKAZUJĄ JE PIEKNIEJSZE NIŻ SAME POTRAFIĄ DOSTRZEC

W ciągu 14 dni od sesji otrzymasz ode mnie 5 najlepszych fotografii w wersji elektronicznej z możliwością pobrania ich na swój komputer (w postaci linku do galerii internetowej). Każde ze zdjęć jest poddane delikatnemu retuszowi, gdzie poprawiam kolorystykę czy usuwam drobne niedoskonałosci, zachowując naturalne piękno powstałych podczas sesji fotografii.


DLACZEGO POWINNAŚ ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SESJE WŁAŚNIE ZE MNĄ?


WIERZĘ, ŻE ZROZUMIENIE BUDUJE ZAUFANIE, A ZAUFANIE POZWALA OTWORZYĆ SIĘ PODCZAS SESJI, POKAZAĆ CZĘSTO WIĘCEJ NIŻ, TO NA CO POZWALAMY SOBIE NA CODZIEŃ

Wiem, że wybór odpowiedniego Fotografa jest ważny przy sesjach, zwłaszczach jeśli mówimy o sesjach sensualnych. Często Kobiety decydują się na wspópracę z Fotografkami ze zrozumiałych dla mnie powódów. Ja sama również częściej wybieram Kobiety, bo czuję, że to własnie druga Kobieta zrozumie dokładnie moje potrzeby, obawy i wątpliwości. Zrozumienie jest kluczowe. Zrozumienie pozwala zaufać, a zaufanie pozwala się otworzyć. Dlatego tak bardzo zależy mi na tym, aby moje klientki czuły się ze mną dobrze.
Wiem, że sesje są bardzo intymnym doświadczeniem. Doświadczeniem w którym pokazujemy siebie. Niejednokrotnie musimy zmierzyć się z wieloma przekonaniami na właśny temat, które towarzyszą nam od lat. Często stawiamy czoła obawom „że nie jestem chyba wystarczająco atrakcyjna / to chyba nie wypada w moim wieku / nie mam przecież figury modelki”. Doskonale rozumiem, że jest mnóstwo rzeczy które powstrzymuje nas i nie pozwala realizować swoich pragnień. Sesje są czesto spełnieniem pragnień o ujrzeniu w sobie pięknej kobiety, którą jesteś!


JAK ZAREZERWOWAĆ SESJĘ?REZERWACJA JEST BARDZO PROSTA, WYSTARCZY, ŻE NAPISZESZ DO MNIE

Jeśli chciałabyś zapytać o wolny termin, dokonać rezerwacji Twojej sesji lub otrzymać szczegółowe informacje dotyczące sesji emailem proszę o wiadomość na adres kontakt@agatakuczmaszewska.pl Na wszystkie emailę odpisuję tak szybko jak to możliwe w ciągu 48h od jej otrzymania.
Cena Mini Sesji to 330 zł*, a Twoja sesja może odbyć się w apartamencie na Bielanach Wrocławskich lub plenerze we Wrocławiu lub okolicy. Wszystkie szczegóły sesji omówimy emailowo lub podczas rozmowy telefonicznej. W razie potrzeby mogę także zarezerwować dla Ciebie wykonanie makijażu przez zaprzyjaźnioną wizażystkę.
* Podana cena obowiązuje do 30 września 2021 r.