MINI SESJA FOTOGRAFICZNA
w Apartamencie w Bielanach
Wrocławskich
- Limitowana Walentynkowa Edycja


CZYM SĄ MINI SESJE FOTOGRAFICZNE?


TO FANTASTYCZNE ROZWIĄZANIE, JEŚLI OD DAWNA MARZYSZ O SESJI FOTOGRAFICZNEJ, ALE WCIĄŻ MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK BĘDZIESZ CZUŁA SIĘ PRZED MOIM OBIEKTYWEM

Pragnę, aby Kobiece Sesje Fotograficzne, które wykonuję były cudownym doświadczeniem i sprawiły, że poczujesz się wyjątkowo. To szansa, aby zrobić coś wyjątkowego, docenić siebie, aby na nowo poczuć się piękną i pewną siebie. 
To z pewnością cudowny prezent dla samej siebie!


CO OTRZYMASZ ODE MNIE DECYDUJĄC SIĘ NA SESJĘ?MINI SESJA POZWOLI CI SPRAWDZIĆ I POCZUĆ JAK FANTSTYCZNYM DOŚWIADCZENIEM SĄ KOBIECE SESJE FOTOGRAFICZNE, TO ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ KILKA PIĘKNYCH ZDJĘĆ

Podczas Mini Sesji, masz szansę doświadczyć niesamowitego nastroju i emocji, które towarzyszą sesjom, sprawdzić jak czujesz się przed obiektywem na profesjonalnej sesji. Pozwalasz zobaczyć siebie moimi oczami. A to niejednokrotnie zaskakuje Kobiety, które goszczą przed moim obiektywem. Patrząc na efekty zdjęć są wzruszone i zachwycone, nie dowierzając, że te piękne Kobiety na zdjęciach to właśnie one. 
Kobiece Sesje Fotograficzne wykonuję w przytulnym apartamencie w Bielanach Wrocławskich. Podczas 40 minutowej sesji, przy lampce wina lub filiżance aromatycznej kawy tworzymy piękne fotografie, pełne kobiecości, zmysłowości i subtelności. Nie musisz martwić się brakiem doświadczenia, bo podczas całej sesji możesz liczyć na mnie, moje wskazówki i doświadczenie.
Mini sesję zrealizujemy w jednym z dwóch aranżacji, w tej którą wybierzesz dla siebie – jako elegancką sesję studyjną lub zmysłową sesję sensualną. Sama decydujesz o tym, która bardziej Tobie odpowiada i w której chciałabyś zobaczyć siebie.EFEKTY SESJI FOTOGRAFICZNEJEFEKTY SESJI CZESTO ZASKAKUJĄ MOJE KLIENTKI I PZRECHODZĄ ICH NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA, POKAZUJĄ JE PIEKNIEJSZE NIŻ SAME POTRAFIĄ DOSTRZEC

W ciągu 15 dni roboczych od sesji otrzymasz ode mnie 5 najlepszych fotografii w wersji elektronicznej z możliwością pobrania ich na swój komputer (w postaci linku do galerii internetowej). Każde ze zdjęć jest poddane delikatnemu retuszowi, gdzie poprawiam kolorystykę czy usuwam drobne niedoskonałości, zachowując naturalne piękno powstałych podczas sesji fotografii.
Oferuję również możliwość zakupu odbitek w formacie 15 x 23 cm z sesji w cenie druku oraz wysyłki, do czego oczywiście gorąco zachęcam, bo drukowane zdjęcia wyglądają przepięknie. O odbitkach będziesz mogła zadecydować podczas naszej sesji, wtedy z przyjemnością pokaże Ci przykładowe fotografie.
Jeśli zdecydujesz się na nie to, otrzymasz ode mnie również pięknie zapakowane fotografię dostarczone na wskazany przez Ciebie adres.  Oczywiście paczuszki pakuję własnoręcznie i dbam, aby były fantastycznym dopełnieniem mini sesji.


DLACZEGO WARTO, ABYŚ ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SESJE ZE MNĄ?


WIERZĘ, ŻE ZAUFANIE I ZROZUMIENIE POZWALA STWORZYĆ WYJĄTKOWE FOTOGRAFIE

Wiem, że wybór odpowiedniego Fotografa jest ważny przy sesjach, zwłaszcza przy sesjach sensualnych. Doskonale rozumiem, jak ważne jest tu zaufanie i zrozumienie. Pragnę dać Ci wyjątkowe doświadczenie, które zapamiętasz na długo. Dlatego zależy mi na tym, abyś czuła się swobodnie w moim towarzystwie oraz ufała, że wspólnie stworzymy fantastyczne fotografie.


JAK ZAREZERWOWAĆ SWOJĄ SESJĘ?NAPISZESZ DO MNIE WIADOMOŚĆ TAM, GDZIE JEST TO DLA CIEBIE NAJWYGODNIEJSZE.

EMAIL: KONTAKT@AGATAKUCZMASZEWSKA.PL

Mini Sesje w Limitowanej Edycji Walentynkowej wykonuję w trzech terminach:
15 lutego 2022 (wtorek)
18 lutego 2022 (piątek)
19 lutego 2022 (sobota)
Cena mini sesji to 350 zł za 5 najpiękniejszych zdjęć z Twojej sesji. 
Jeśli chciałabyś zapytać o wolny termin, dokonać rezerwacji Twojej sesji lub otrzymać szczegółowe informacje dotyczące sesji emailem proszę o wiadomość na adres kontakt@agatakuczmaszewska.pl Na wszystkie wiadomości odpisuję tak szybko jak to możliwe, najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu wiadomości.