KOBIECA SESJA FOTOGRAFICZNA
w Prezencie

Zaproszenie na Wyjątkową I Niezapomnianą
Kobiecą Sesję Fotograficzną (Studyjną lub Sensualną)


PO DOKONANIU ZAKUPU PIĘKNIE ZAPROJEKTOWANE, PERSONALIZOWANE
ZAPROSZENIE NA KOBIECĄ SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ ZOSTANIE WYSŁANE NA WSKAZANY W ZAMÓWIENIU ADRES.

Kobieca Sesja Fotograficzna to wyjątkowy prezent! To spełnienie najskrytszych marzeń Kobiet o tym, by czuć się atrakcyjne, zmysłowe, pewne siebie, niezwykle kobiece i piękne.
Kobiece Sesje stworzyłam po to, aby każda Kobieta która gości przed moim obiektywem mogła doświadczyć czegoś wyjątkowego, spełnić marzenia o fotografiach, które mogłyby znaleźć się na okładkach czasopism, ujrzeć siebie w najpiękniejszym wydaniu. I każdego dnia spoglądać na fotografie, które będą przypominać jak piękną jest Kobietą. 


Podaruj Kobiecie, która jest dla Ciebie ważna
Niezapomnianą
Sesję Fotograficzną


SPEŁNIJ JEJ NAJSKRYTSZE MARZENIA, PODARUJ NIESAMOWITE DOŚWIADCZENIE, KTÓRE ZAPAMIĘTA NA DŁUGO! POZWÓL POCZUĆ SIĘ JEJ WYJĄTKOWĄ, PIĘKNĄ I KOBIECĄ - W PEŁNI NA TO ZASŁUGUJE!

Kobieca Sesja Fotograficzna w Prezencie dostępna jest w trzech wariantach do wyboru, które szczegółowo opisuję w dalszej części tej strony. Niezależnie od tego na który pakiet sesji zdecydujesz się (pakiet srebrny, złoty czy platynowy) otrzymasz ode mnie pięknie zaprojektowane, personalizowane zaproszenie, wysłane na wskazany w formularzu zamówienia adres.
Priorytetowa realizacja zamówienia – do 24 godzin od otrzymania przelewu (lub otrzymania potwierdzenia płatności) oraz wszystkich niezbędnych danych wysyłam zaproszenie.


Co znajduje się w cenie KobieceJ Sesji Fotograficznej
w Prezencie?TA SESJA TO NIE TYLKO PIĘKNE FOTOGRAFIE, TO NIEZAPOMNIANE DOŚWIADCZENIE, KTÓRE SPRAWI, ŻE KOBIETA, KTÓRĄ NIĄ OBDARUJESZ POCZUJE SIĘ WYJĄTKOWO JAK NIGDY DOTĄD!

Kobieta do której trafi zaproszenie w ramach sesji fotograficznej w prezencie otrzyma:
1. Piękne, bardzo kobiece Zaproszenie na Kobiecą Sesje do wykorzystania przez 6 miesięcy od zakupu.
2. Mój autorski poradnik o tym, jak przygotować się do sesji zdjęciowej z wieloma cennymi wskazówkami, które prowadzą krok po kroku przez przygotowania do sesji (w formie pdf)
3. Indywidualną konsultację dotycząca garderoby, makijażu, fryzury oraz wszelkich kwestii, dotyczących przygotowań a także wizji sesji – wymarzonej i w pełni dopasowanej do potrzeb
4. Profesjonalny makijaż wykonany przez zaprzyjaźnioną wizażystkę przed rozpoczęciem sesji 
5. 1,5 h profesjonalną sesję fotograficzną, którą rozpoczniemy od filiżanki aromatycznej kawy lub lamki wina i przyjemnej rozmowy
6. Dostęp do pełnej galerii zdjęć z sesji w galerii internetowej wraz możliwość wybrania fotografii do obróbki w dowolnym momencie przez 90 dni od wykonania sesji (a także możliwość zamówienia dodatkowych fotografii, innych formatów niż przewiduje wybrany pakiet prezentowy lub oferowanych przeze mnie produktów)
7. Dostęp do wszystkich zdjęć z sesji przez 90 dni od jej wykonania w galerii 


JAK WYGLĄDA KOBIECA SESJA FOTOGRAFICZNA?


TWORZĘ
FOTOGRAFIE, KTÓRE ZACHWYCAJĄ!

DZIĘKI TEJ SESJI KOBIETY MAJĄ SZANSĘ DOŚWIADCZYĆ, ŻE MOGĄ MIEĆ ZDJĘCIA TAK PIĘKNE JAK Z OKŁADEK CZASOPISM

Sama sesja odbywa się w przytulnym apartamencie w Bielanach Wrocławskich  i trwa około 1,5h. Przed sesją zawsze omawiamy wspólnie wizję, ale również kwestię makijażu, fryzury, doboru garderoby czy dodatków podczas indywidualnej konsultacji. Rezerwuję także wykonanie makijażu w apartamencie przed sesją przez zaprzyjaźnioną wizażystkę.
Sesję rozpoczynamy od filiżanki aromatycznej kawy bądź lampki wina i przyjemnej rozmowy oraz omówieniu jak będzie wyglądała sama sesja. Następnie wspólnie stworzymy najpiękniejsze fotografie, które pozostaną cudowną pamiątką. 
W ciągu 10 dni roboczych dostarczam w galerii internetowej najpiękniejsze zdjęcia z sesji do wglądu i wskazania zdjęć, które poddam autorskiemu retuszowi oraz przygotuję je zarówno w wersji cyfrowej jak również pięknie zapakowanych odbitek w  formacie 15 x 23 cm wydrukowanych na wysokiej jakości papierze. 

PAKIET 10 ZDJĘĆ

- 10 WSKAZANYCH ZDJĘĆ PO OBRÓBCE DOSTĘPNYCH W GALERII INTERNETOWEJ W WERSJI CYFROWEJ ORAZ ODBITKI W FORMACIE 15 CM x 23 CM NA WYSOKIEJ JAKOŚCI PAPIERZE DOSTARCZANE W ELEGANCKIEJ TECZCE

PAKIET 10 ZDJĘĆ + MAKIJAŻ

- 10 WSKAZANYCH ZDJĘĆ PO OBRÓBCE DOSTĘPNE W GALERII INTERNETOWEJ W WERSJI CYFROWEJ ORAZ ODBITKI W FORMACIE 15 CM x 23 CM NA WYSOKIEJ JAKOŚCI PAPIERZE
DOSTARCZANEJ W ELEGANCKIEJ TECZCE
- PROFESJONALNY MAKIJAŻ WYKONANY W STUDIO

PAKIET 10 ZDJĘĆ + MAKIJAŻ
I UŁOŻENIE WŁOSÓW

- 10 WSKAZANYCH ZDJĘĆ PO OBRÓBCE DOSTĘPNE W GALERII INTERNETOWEJ W WERSJI CYFROWEJ ORAZ ODBITKI W FORMACIE 15 CM x 23 CM NA WYSOKIEJ JAKOŚCI PAPIERZE
DOSTARCZANEJ W ELEGANCKIEJ TECZCE
- PROFESJONALNY MAKIJAŻ WRAZ Z UŁOŻENIEM WŁOSÓW WYKONANE W STUDIO

JAK DOKONAĆ ZAMÓWIENIA?

1. Wybierz jeden z 2 wariantów w jakich dostępna jest Kobieca Sesja Fotograficzna (szczegółowe informacje o każdym pakiecie znajdują się powyżej)
2. Wyślij wiadomość na adres email kontakt@agata.kuczmaszewska.pl zawierające następujące informacje:
imię i nazwisko osoby do której kierujesz zaproszenie na sesję fotograficzną (dane zostaną umieszczone na zaproszeniu)
imię, nazwisko i adres osoby do której ma zostać dostarczone zaproszenie (dane zostaną umieszczone na przesyłce)
3. Dokonaj przelewu na podany przeze mnie numer konta lub dokonaj płatności PayPal (używając adresu email kontakt@agata.kuczmaszewska.pl)
Dane mojej firmy firmy: Agata Kuczmaszewska, NIP: PL9211904826 REGON: 385394680
Nr rachunku bankowego: 60 1050 1575 1000 0097 2553 1587
Tytuł: sesja fotograficzna, imię i nazwisko osoby do której kierowane jest zaproszenie, adres do wysyłki zaproszenia
Kwota: w zależności od wybranego pakietu 1000 zł/ 1250 zł / 1400 zł
4. Potwierdzenie o realizacji zamówienia otrzymasz emailem w ciągu 24h od zaksięgowania przelewu.
W celu przyspieszenia realizacji proszę o wiadomość zawierającą potwierdzenie przelewu.


DLACZEGO KOBIECE SESJE WŁAŚNIE ZE MNĄ?


KOBIECE SESJE SĄ WYJĄTKOWYM PREZENTEM, DOCENIENIEM SIEBIE, SPEŁNIENIEM MARZEŃ. DLATEGO OD PIERWSZYCH CHWIL, POPRZEZ SESJĘ, AŻ DO DOSTARCZENIA ZDJĘĆ - KAŻDY JEJ ELEMENT TWORZĘ Z NAJWIĘKSZĄ DBAŁOŚCIĄ.

BO KAŻDA KOBIETA ZASŁUGUJE NA NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT!

kobieca sesja zdjęciowa wrocław
Kobiece Sesje tworzę po to, by podarować wspaniałym kobietom najpiękniejszy prezent, jaki mogą sobie wymarzyć. Tworzę wyjątkowe fotografie, które pokazują jak niezwykle piękne są właśnie teraz.
Doskonale rozumiem obawy i wątpliwości kobiet, które goszczą przed moim obiektywem. Znam też oczekiwania i skryte głęboko pragnienia.
Pokazuję to, co najpiękniejsze w każdej z kobiet.
Za co cenią mnie moje klientki?
Za otwartość i ciepło, za to że każdą traktuję wyjątkowo, każdej poświęcam czas i uwagę. Odpowiadam na pytania, rozwiewam wątpliwości, chętnie doradzam, i przy mnie możecie czuć się swobodnie, być sobą. Że możecie mi zaufać, że wspólnie zrobimy fantastyczne zdjęcia, a sesje będzie niesamowitym doświadczeniem.