ZMYSŁOWA SESJA KOBIECA
w Apartamencie w Bielanach
Wrocławskich
TO WYJĄTKOWY PREZENT, KTÓRY POZWOLI POCZUĆ SIĘ PIĘKNĄ I NIEZWYKLE SEKSOWNĄ KOBIETĄ. A PRZY TYM STWORZYĆ FOTOGRAFIE, KTÓRE POZOSTANĄ FANTASTYCZNĄ PAMIĄTKĄ!

Wszystkie kobiety, które goszczą przed moim obiektywem łączy to samo pragnienie – doświadczenia czegoś wyjątkowego, marzenia o fotografiach, które mogłyby znaleźć się na okładkach czasopism, ujrzenia siebie w najpiękniejszym wydaniu.
Chcą czegoś więcej niż tylko kilku zdjęć. Pragną, aby była to cudowna pamiątka na długie lata.
Chcą czuć się zmysłowe, seksowne, niezwykle kobiece i piękne. I każdego dnia spoglądać na fotografie, które będą im o tym przypominać.


CO OTRZYMASZ ODE MNIE W CENIE SESJI?TA SESJA TO NIE TYLKO PIĘKNE FOTOGRAFIE,
TO NIEZAPOMNIANE DOŚWIADCZENIE, KTÓRE SPRAWI, ŻE POCZUJESZ SIĘ BARDZO KOBIECO I WYJĄTKOWO!

– Mój autorski poradnik o tym, jak przygotować się do sesji fotograficznej z wieloma cennymi wskazówkami, które przeprowadzą Cię krok po kroku przez przygotowania do Twojej Sesji Fotograficznej 
Indywidualną konsultację emailową dotycząca garderoby, makijażu, fryzury oraz wszelkich kwestii, które wzbudzają w Tobie wątpliwości (w okresie przygotowań jestem do Twojej dyspozycji i chętnie służę pomocą)
1,5 h sesja fotograficzna wykonana przy nastrojowej muzyce, filiżance kawy lub lampce wina 
Dostęp do wszystkich zdjęć z sesji przez 356 dni od jej wykonania w galerii internetowej oraz możliwość wybrania fotografii do obróbki w dowolnym momencie (a także dodatkowych fotografii w późniejszym czasie lub jeśli decydujesz się na kolejną sesję w okresie 365 dni połączenia efektów z dwóch różnych sesji w pakiety)


JAK WYGLĄDA KOBIECA SESJA FOTOGRAFICZNA?


DBAM O NAJDROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY, ABY TWOJA SESJA
STAŁA SIĘ ODROBINĄ LUKSUSU, JAKI PRAGNIESZ SOBIE PODAROWAĆ!

Sesja odbywa się w apartamencie we Wrocławiu przy ulicy Zakładowej (lub jeśli wolisz może być ona także wykonana w miejscu wskazanym przez Ciebie) i trwa zazwyczaj około 1,5h.
Przed sesją omawiamy zarówno jej wizję i Twoje oczekiwania, a także kwestię makijażu, fryzury, doboru garderoby czy dodatków. A w razie potrzeby mogę zarezerwować dla Ciebie wykonanie makijażu przez zaprzyjaźnioną wizażystkę.
Sesję rozpoczynamy od filiżanki aromatycznej kawy bądź lampki wina i przyjemnej rozmowy o tym, co za chwilę Cię czeka i jak się czujesz. Oraz omówieniu jak będzie wyglądała sama sesja.
Następnie wspólnie stworzymy fotografie, które pokażą jak piękną jesteś kobietą oraz pozostaną wspaniałą pamiątką.


EFEKTY KOBIECEJ SESJI FOTOGRAFICZNEJ


DZIĘKI TEJ SESJI PRZEKONASZ SIĘ, ŻE TY TAKŻE MOŻESZ MIEĆ FOTOGRAFIE JAK Z OKŁADEK CZASOPISM

Wyboru zdjęć dokonujesz po obejrzeniu wszystkich efektów sesji, które dostarczam do 10 dni roboczych od wykonanej sesji (w postaci linku do galerii internetowej)
Każda klientka otrzymuje zarówno wersje cyfrowe wybranych i poddanych retuszowi fotografii oraz pięknie opakowane odbitki wydrukowane na wysokiej jakości papierze


DLACZEGO KOBIECE SESJE WŁAŚNIE ZE MNĄ?CZĘSTO KOBIECE SESJE SĄ PREZENTEM DLA SAMEJ SIEBIE, DOCENIENIEM, NAGRODĄ I SPEŁNIENIEM MARZEŃ. DLATEGO OD PIERWSZYCH CHWIL, POPRZEZ SESJĘ, AŻ DO DOSTARCZENIA ZDJĘĆ - KAŻDY JEJ ELEMENT TWORZĘ Z NAJWIĘKSZĄ DBAŁOŚCIĄ.

BO ZASŁUGUJESZ NA NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT!

kobieca sesja zdjęciowa wrocław
Kobiece Sesje tworzę po to, by podarować wspaniałym kobietom, właśnie takim jak Ty, najpiękniejszy prezent, jaki mogą sobie wymarzyć. Tworzę wyjątkowe fotografie, które pokazują jak niezwykle piękne są właśnie teraz.
Doskonale rozumiem obawy i wątpliwości kobiet, które goszczą przed moim obiektywem. Znam też oczekiwania i skryte głęboko pragnienia.
Pokazuję to, co najpiękniejsze w każdej z kobiet, która decyduje się na sesje ze mną. 
Za co cenią mnie moje klientki?
Za otwartość i ciepło, za to że każdą z Was traktuję wyjątkowo, każdej poświęcam czas i uwagę. Odpowiadam na pytania, rozwiewam wątpliwości, chętnie doradzam, i przy mnie możecie czuć się swobodnie, być sobą. Że możecie mi zaufać, że wspólnie zrobimy fantastyczne zdjęcia, a sesje będzie niesamowitym doświadczeniem.

SESJA FOTOGRAFICZNA
CENA

O WYBORZE ZDJĘĆ DECYDUJESZ PO OBEJRZENIU EFEKTÓW SESJI

PAKIET 8 ZDJĘĆ

890 ZŁ


-1,5H SESJA FOTOGRAFICZNA WYKONANA W APARTAMENCIE - 8 WYBRANYCH PRZEZ CIEBIE ZDJĘĆ - PIĘKNIE ZAPAKOWANE ODBITKI

Jeśli chciałabyś zapytać o wolny termin, aby dokonać rezerwacji Twojej sesji lub otrzymać szczegółowe informacje dotyczące sesji emailem proszę o wiadomość na adres kontakt@agatakuczmaszewska.pl