REGULAMIN
KONKURSU ŚWIĄTECZNEGO 2021

Szczegółowe Informacje o Konkursie:
1. Czas trwania konkursu: 3.12 do 17.12.2021 do godziny 23:59.
2. Pod uwagę będą brane tylko odpowiedzi udzielone od 3.12.2021 do 17.12.2021 do 23.59 pod postami konkursowymi na moim Instagramie  i Fanpage, które będą zawierały odpowiedź na pytanie konkursowe w minimum 2 zdaniach.
3. W konkursie może wziąć udział każda kobieta, która ukończyła 18 lat.
4. Nagrodą w konkursie jest profesjonalna Kobieca Sesja Fotograficzna wykonana przez Agatę Kuczmaszewską w apartamencie na Bielanach Wrocławskich oraz 6 najpiękniejszych zdjęć z sesji po autorskiej obróbce dostarczonych dostarczanych w galerii internetowej o łącznej wartości 600 zł.
5. Odpowiedź będzie wybrana przez Agata Kuczmaszewska oraz Elżbieta Kuczmaszewska, nagrodą zostanie obdarowana osoba, w życie której Kobieca Sesja Fotograficzna może wnieść największą wartość.
6. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 20 grudnia o godzinie 13.00 w relacji koncie IG oraz FB oraz komentarzu pod postami. Wybrana osoba zostanie poproszona o adres email aby otrzymać oficjalne zaproszenie na sesje.
Wykonanie Sesji:
7. Sesja Fotograficzna będzie wykonana w apartamencie na Bielanach Wrocławskich, w jednym z terminów wyznaczonych przez Fotografa.
8. Sesja może być wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 -16.00. Czas trwania 1h. Sesja nie uwzględnia zapewnienia dodatkowych usług tj. makijaż, fryzur oraz garderoby.
9. Sesja musi zostać wykonana do 31 marca 2022r. Zmiany ustalonego wcześniej terminu można wykonać w wyjątkowej sytuacji do 72h przed sesją, w przeciwnym wypadku sesja przepada.
10. Osoba obdarowana sesją otrzyma 6 najpiękniejszych zdjęć wybranych przeze mnie w wersji elektronicznej po autorskiej obróbce z logo w galerii internetowej, wraz z dostępem do galerii z wszystkimi zdjęciami z sesji na 60 dni wraz możliwością zakupu odbitek, dodatkowych fotografii lub innych produktów przeze mnie oferowanych.
11. Wykonanie sesji wiąże się z wyrażeniem zgody na udostępnienie wizerunku w moich mediach społecznościowych oraz stronie internetowej.
Użytkowanie Fotografii:
12. Fotografie przeznaczone są dla prywatnego użytku (udostępnianie na prywatnych profilach). Wykorzystanie komercyjne zdjęć wymaga uzyskania wcześniej zgody Fotografa.
13. Wszelkie modyfikacje (nakładanie filtrów, kadrowanie zdjęć tak, że logo jest nie widoczne) oryginalnych zdjęć dostarczonych przeze mnie są zabronione.
14. Zwyciężczyni po otrzymaniu zdjęć zobowiązana jest to udostępnienia ich w swoich mediach społecznościowych w ciągu 2 tygodni wraz z oznaczeniem profilu Fotografa IG lub Fanpage.
15. Po otrzymaniu wyników zostanie poproszona o napisanie opinii, która wraz z jej wizerunkiem oraz Imieniem i nazwiskiem będzie mogła być używana przeze mnie na stronie internetowej i mediach społecznościowychAGATA KUCZMASZEWSKA

TWORZĘ NAJPIĘKNIEJSZE SESJE FOTOGRAFICZNE, KTÓRE POKAZUJĄ KOBIETOM JAK BARDZO SĄ ATRAKCYJNE I WYJĄTKOWE