SESJA PODCZAS WIECZORU PANIEŃSKIEGOSESJE PODCZAS WIECZORU PANIEŃSKIEGO SĄ FANTASTYCZNĄ ATRAKCJĄ I NIEZAPOMNIANĄ PAMIĄTKĄ TEGO WAŻNEGO WIECZORU DLA PRZYSZŁEJ PANNY MŁODEJ

Jeśli organizujesz Wieczór Panieński i myślisz o atarakcjach, które sprawią, że ten wieczór będzie wyjątkowy i niezapomniany to Sesja Fotograficzna z pewnością będzie świetnym pomysłem. Uwiecznienie świetnej zabawy będzie fantastyczną pamiątką dla każdej z Was, a przede wszystkim dla bohaterki wieczoru 😊 Będzie jedną z niesamowitych atrakcji, jakie przygotowałyście na tą okazję. A dodam tylko, że taka sesja coraz częściej wymieniana jest jako najlepsza atrakcja podczas wieczorów panieńskich.JAK WYGĄDA TAKA SESJA?

SESJA PODCZAS WIECZORU PAŃIEŃSKIEGO TO FOTREPORTAŻ WASZEGO SPOTKANIA, PODCZAS KTÓRYCH UTWALAM W KADRACH EMOCJE TOWARZYSZĄCE WYDARZENIU ORAZ TWORZĘ WSPÓLNE PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA W KLIMACIE FANTASTYCZNEJ ZABAWY

Podczas sesji spotykamy się w miejscu, w którym odbywa się Wieczór Panieński. Sama sesja trwa około godziny, a wtym czasie powstają niesamowite fotografie, pełne emocji. To także Wasza wspólna sesja z mnóstwem fantastycznej zabawy i śmiechu, a także niejednokrotnie szalonymi pomysłami.DOSTĘPNE WARIANTY PAKIETÓW


SESJA DOSTĘPNE SĄ W DWÓCH PAKIETACH DO WYBORU Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAMÓWIENIA ODBITEK LUB FOTOALBUMU

W ciągu 14 dni każda z uczestniczek wieczoru otrzyma ode mnie link do galerii internetowej z możliwością pobrania fotografii. Każde ze zdjęć w galerii jest poddane delikatnemu retuszowi.
Sesje dostępne są w dwóch pakietach do wyboru15 zdjęć w cenie 500 zł lub 25 zdjęć w cenie 750 zł* (z możliwością zamówienia odbitek lub fotoalbumu)
*  Pakiety cenowe obowiązują do 30 września 2021 r.

JAK ZAREZERWOWAĆ SESJĘ?

REZERWACJA JEST BARDZO PROSTA, WYSTARCZY, ŻE NAPISZESZ DO MNIE

Jeśli chciałabyś zapytać o wolny termin, dokonać rezerwacji Twojej sesji lub otrzymać szczegółowe informacje dotyczące sesji emailem proszę o wiadomość na adres kontakt@agatakuczmaszewska.pl Na wszystkie emaile odpisuję tak szybko jak to możliwe w ciągu 48h od jej otrzymania.
Sesja Fotograficzna może odbyć się w dowolnym miejscu we Wrocławiu lub okolicach.  Oczywiście istnieje możliwość wykonania jej w innym miejscu. Przy innej lokalizacji dodatkowo doliczam koszt dojazdu do wskazanego miejsca. Wszystkie szczegóły sesji omówimy emailowo lub podczas rozmowy telefonicznej.