SESJE BIZNESOWE

KILKA SŁÓW O TYM, JAK WYGLĄDA SAMA SESJA

Sesje biznesowe w pełni dostosowuję do potrzeb i oczekiwań klientek, charakteru ich marek oraz przeznaczenia fotografii. Wszystkie ustalenia dotyczące miejsca, inspiracji i wizji, a także samych przygotowań omawiamy przed sesją, gdzie ze swojej strony dzielę się zarówno pomysłami, jak i również doświadczeniem fotograficznym.
Podczas sesji możemy się spotkać w studio (mieszczącym się na Klecinie) lub dowolnym miejscu we Wrocławiu lub okolicach.
Na sesję w zależności od wybranego wariantu zalecam wygospodarować od godziny do 3 godzin. Mogę również umówić zaprzyjaźnioną wizażystkę, która zadba o profesjonalny makijaż przed sesją. Doradzam wcześniej jak przygotować się do takiej sesji, jak dobrać garderobę, dodatki oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę.

EFEKTY SESJI

JAK WYGLĄDA PRZEKAZANIE ZDJĘĆ? JAK DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ NA EFEKTY?

W ciągu 15 dni roboczych od wykonanej sesji (lub według wcześniejszych ustaleń) dostarczam od 100 do 350 zdjęć w galerii internetowej służących prezentacji efektów i wskazania fotografii do retuszu (ilość przekazywanych zdjęć uzależniona jest od wybranego wariantu sesji). Z galerii natomiast mona wybrać dowolną ilość, nie mniejszą niż określona przez wariant.
Każde wybrane zdjęcie jest retuszowane przeze mnie (usuwam drobne niedoskonałości, poprawiam kolory, nieznacznie kadruję oraz w miarę możliwości usuwam drobne, niepożądane przedmioty z kadru) i przygotowuję zdjęcia tak, aby prezentowały się jak najlepiej na stronie internetowej, mediach spoecznociowych i wyglądały naturalnie, profesjonalnie i elegancko oraz były spójnie z marką.
Zdjęcia dostarczam w wysokiej rozdzielczości w wersji elektronicznej (w galerii internetowej). Termin dostarczenia gotowych zdjęć po moim retuszu uzależniony jest od ilości zleceń w danym momencie.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

ELEMENTY, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE TWOJA SESJA BĘDZIE NAJLEPSZĄ INWESTYCJĄ

Właściwe przygotowanie do sesji jest kluczowe i gwarantuje fantastyczne efekty. Aby jak najlepiej poznać markę dla jakiej mam przyjemność pracować oraz oczekiwana przed sesją zawsze proszę o przesłanie przykładowych zdjęć, które posłużą jako inspiracja podczas sesji. Ja ze swojej strony dostarczam wskazówki o tym, jak przygotować się do sesji w postaci autorskiego poradnika, zawierającego mnóstwo cennych rad.
Najczęściej podczas sesji wykonujemy zarówno portrety, jak i ujęcia, które w przyszłości z łatwością można wykorzystać przy tworzeniu grafik promujących markę, mogą być to również ujęcia podczas pracy, wykorzystujące własne produkty jako rekwizyty. 
Pozostaję do dyspozycji zarówno podczas przygotowań jak również podczas samej sesji i chętnie służę pomocą, wskazówkami i swoim doświadczeniem.
sesja wizerunkowa wrocław

CENA SESJI BIZNESOWEJ

WYBIERZ WARIANT, KTÓREGO W TYM MOMENCIE POTRZEBUJESZ W SWOIM BIZNESIE

Mniejszy pakiet powstał z myślą o osobach, które potrzebują na początek kilku profesjonalnych zdjęć na stronę internetową, profile na mediach społecznościowych, do pierwszych grafik reklamowych. Większy natomiast z myślą o osobach, które działają już prężnie i chcą szerzej pokazać siebie i swój biznes w sieci, mają większy wachlarz usług czy produktów i nie chcą przy tym używać tych samych zdjęć.

PAKIET 6 ZDJĘĆ - 60 MIN SESJI
750 ZŁ

(85 zł za każde dodatkowe zdjęcie)

PAKIET 30 ZDJĘĆ - 180 MIN
2100 ZŁ

(70 zł za każde dodatkowe zdjęcie)

Istnieje możliwość stworzenia indywidualnej oferty dla swoich potrzeb, dokupienia dodatkowych fotografii nawet do 6 miesięcy od wykonania sesji, płatności ratalnej (jedna sesja – wiele zdjęć, płatność co miesiąc za dodatkowe ujęcia bez konieczności tworzenia nowych).
Ostateczna cena sesji wizerunkowej będzie różnić się w zależności od indywidualnych ustaleń.

JAK ZAREZERWOWAĆ SESJĘ BIZNESOWĄ?

W celu umówienia terminu sesji i ustalenia jej szczegółów napisz proszę do mnie wiadomość na adres kontakt@agatakuczmaszewska.pl Odpiszę na nią najszybciej jak to będzie możliwe, najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu wiadomości.
Przed sesją proszę o wpłatę zadatku w wysokości 350 zł lub 750 zł (w zależności od wybranej sesji) na mój rachunek bankowy:
Agata Kuczmaszewska-Bubel
60 1050 1575 1000 0097 2553 1587
w tytule zamieszczając imię i nazwisko oraz datę i godzinę potwierdzonej sesji. 
Wystawiam faktury,  proszę tylko o wysłanie danych firmy na mój adres email.
Proszę również, abyś przed rezerwacją zapoznała się z regulaminem sesji.
 
Przykładowe zdjęcia z wykonywanych przeze mnie sesji znajdziesz też w moim portfolio, natomiast opinie moich Klientek możesz przeczytać na stronie głównej.
kobieca sesja zdjęciowa wrocław

GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ WIĘCEJ INFORMACJI

MOJE MIEJSCA W SIECI

Zachęcam do zajrzenia do mojego portfolio lub do mediów społecznościowych (klikając w jeden z poniższych linków). Tam można zobaczyć zarówno przykładowe fotografie, oraz przeczytać więcej o mnie.
Portfolio:
https://agatakuczmaszewska.pl/portfolio
Facebook:
https://www.facebook.com/fotografiakobiecaagatakuczmaszewska
Instagram:
https://www.instagram.com/agata.kuczmaszewska