MINI SESJE ŚWIĄTECZNE WE DWOJEROMANTYCZNE MINI SESJE ŚWIATECZNE W KILMACIE ŚWIĄTECZNO-ZIMOWYM TO ŚWIETNY POMYSŁEM NA RANDKĘ WE DWOJE

Mini sesje świąteczne stworzyłam z myślą o zakochanych, którzy mają ochotę wybrać się na randkę do mojego apartamentu na Bielanach Wrocławskich i w przytulnym wnętrzu, przy filiżance zimowej herbaty z pomarańczą i goździkami miło spędzić czas przed moim obiektywem 😊 Podczas 45 minut stworzymy wspólnie fotografie, przepełnione Waszymi emocjami – romantyczne, zmysłowe lub odrobinę szalone. Takie, gdzie wpatrzeni w siebie cieszycie się wspólnymi chwilami, z czułością patrzycie wzajemnie na siebie. Takie, na które będziecie mogli często spoglądać z sentymentem, przeglądając zdjęcia na komodzie Waszej sypialni.

To fantastyczny prezent, jakim możecie obdarować się z okazji zbliżających się świąt, ale też wyjątkowy sposób na spędzenie wspólnie czasu. Dlatego, nie zwlekaj dłużej i zarezerwuj termin Waszej sesji 😊


JAK WYGĄDA MINI SESJA WE DWOJE?STWORZYŁAM Z MYŚLĄ O WAS PRZYTULNĄ PRZESTRZEŃ, KTÓRA Z PEWNOŚCIĄ SPRAWI, ZE POCZUJECIE ŚWIATECZNY ALE I BARDZO ROMANTYCZNY KLIMAT JUŻ OD PIERWSZYCH CHWIL

Apartament w którym wykonuję sesję zaaranżowałam, tak by połączyć świąteczny nastrój z klimatem romantycznej randki we dwoje. Co sprawia, że jest bardzo przytulnie, intymnie i niezwykle miło. 
Przy zimowe herbacie, świecach i nastrojowej muzyce możecie poczuć się swobodnie. Sesja nie wymaga specjalnego przygotowania, a wszystkie moje wskazówki dotyczące samej sesji otrzymacie ode mnie po dokonaniu rezerwacji. Jeśli obawiacie się, że być może nie potraficie pozować możecie być spokojni. Możecie liczyć na moje doświadczenie i pomoc podczas sesji.CO OTRZYMACIE W RAMACH MINI SESJI?


MINI SESJE TO 45 MINTOWA SESJA, Z KTÓREJ 6 NAJPIĘKNIEJSZYCH ZDJĘĆ OTRZYMASZ W FORMIE ODBITEK 15 X 23 cm ORAZ ICH WERSJE CYFROWĄ

W cenie mini sesji otrzymacie ode mnie 6 najpiękniejszych fotografii. Każda z fotografii zostanie przygotowana i poddana delikatnemu retuszowi.
 Następnie odbitki zapakuję dla Was własnoręcznie w świąteczne foldery. Wasze fotografie zostaną wysłane na wskazany przez Was adres najpóźniej 17 grudnia, aby były fantastycznym prezentem gwiazdkowym dla Was obojga.
Cena mini sesji to 450 zł.


JAK ZAREZERWOWAĆ MINI SESJĘ?


REZERWACJA JEST BARDZO PROSTA, WYSTARCZY, ŻE NAPISZESZ DO MNIE.

MINI SESJE WYKONUJĘ W TERMINACH OD 29 PAŹDZIERNIKA - 4 GRUDNIA

W celu dokonania rezerwacji Waszej sesji lub otrzymania szczegółowych informacji dotyczącej samej sesji napisz do mnie na adres kontakt@agatakuczmaszewska.pl Na wszystkie emaile odpisuję tak szybko jak to możliwe do 48h od jej otrzymania. 
Facebook: https://www.facebook.com/FotografiaKobiecaAgataKuczmaszewska/
Instagram:  https://www.instagram.com/agata.kuczmaszewska/