Czy warto wybrać się na Romantyczną Sesję we Dwoje?

Ostatnie tygodnie są tutaj bardzo świąteczne, a to wszystko przez to Romantyczne Mini Sesje we Dwoje, których przygotowania zaczęłyśmy już w październiku. W związku z pytaniami, które pojawiają się najczęściej chciałam opowiedzieć Wam więcej o sesjach par, które tworzę dla Was.

Z myślą o kim tworzyłam ofertę Mini Sesji we Dwoje?

Mini Sesje w klimacie zimowo – świątecznym stworzyłam przede wszystkim z myślą o zakochanych oraz wszystkich bliskich sobie osobach, które pragną spędzić ze sobą odrobinę wartościowego czasu. Pragną podarować sobie piękne, romantyczne popołudnie. Chcą wybrać się na nietypową randkę w przytulne miejsce, a dodatkowo mieć niesamowitą pamiątkę w postaci najpiękniejszych fotografii, które otworzą jako jeden z gwiazdkowych prezentów.
Dlatego Sesja Par to przede wszystkim:
fantastyczny pomysł na randkę i spędzenie wspólnie cudownych chwil w wyjątkowo przytulnym miejscu,
– możliwość oderwania się na chwilę od natłoku codziennych spraw i obowiązków,
chwila tylko dla Was, kiedy możecie spojrzeć sobie głęboko w oczy (ile takich mamy na co dzień?)

Jak wygląda Mini Sesja we Dwoje?

Ważne było dla mnie to, aby atmosfera sesji była niezwykle romantyczna i intymna. Chciałam, aby osoby, które pojawią się na sesji czuły się jak na idealnej randce. Stąd połączenie klimatu zimowego wieczoru, aromatu herbaty z goździkami i pomarańczą, blasku świec i choinki.

To wszystko z myślą o Was i najbliższych Wam osobach!

Chciałam stworzyć dla Was to, czego sama zapragnęłam dla siebie. W tym przedświątecznym czasie, między pracą i obowiązkami i wieloma rzeczami, które towarzyszą nam na co dzień, chciałam spędzić fantastycznie czas z najbliższą mojemu sercu osobą. Zapragnęłam mieć cudowną pamiątkę w postaci najpiękniejszych zdjęć, takich które podarujemy sobie w gwiazdkowym prezencie, które z zachwytem będę przeglądać po wigilijnej kolacji przy lampce wina i blasku choinki. Fotografii, które postawię na szafce nocnej albo biurku, by każdego dnia wracać do tych momentów.

Agata Kuczmaszewska
Fotografka Kobieca

Jeśli ten artykuł był dla Ciebie wartościowy i inspirujący to daj mi proszę o tym znać w komentarzu lub pisząc na kontakt@agatakuczmaszewska.pl  I koniecznie podziel się nim z przyjaciółką, bo być być może właśnie tego teraz potrzebuje. 

Chciałabym, aby to co piszę było ciekawe i przydatne oraz wspierało kobiety w budowaniu pewności siebie i pielęgnowaniu swojej kobiecości nie tylko poprzez fotografie jakie tworzę, ale także wszystkie treści jakie publikuję na blogu i w mediach społecznościowych. 

Zachęcam Cię abyś zaglądała tu częściej, bo co dwa tygodnie w piątkowe popołudnie pojawia się nowy artykuł. Pamiętaj również, że możesz obserwować mnie na Facebooku lub Instagramie oraz dołączyć do Kobiecego Newslettera by jako pierwsza otrzymywać ode mnie niespodzianki – sprawdź, co czeka na Ciebie w tym miesiącu! 🙂

Pozdrawiam Cię cieplutko! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *